Asijská polévka se zázvorem a koriandrem

Asijská polévka se zázvorem a koriandrem má velmi specifickou a nezaměnitelnou chuť. Vaše chuťové pohárky v minutě přenese do dalekých asijských končin. Vychutnejte si ji s konjakovými nudlemi, které ji rázem přemění na nízkokalorickou verzi.

Časová náročnost: 20 minut

Dailymix-Asijska_polevka_se_zazvorem_a_koriandrem

Co budete potřebovat:

Postup:

Jarní cibulku a řapíkatý celer nakrájejte na drobné kostičky a dejte do misky. Přidejte najemno nastrouhaný zázvor. Do misky dejte 1 odměrku KetoMix asijské polévky. Zalijte horkou vodou a vše důkladně promíchejte. Osolte dle chuti. Přidejte propláchnuté vlasové konjakové nudle Usui. Podle chuti přidejte chilli papričku a koriandr. Nakonec zakápněte citronem.

Konjakové těstoviny a rýže jsou ideálním základem pro low carb vaření

S konjakovými těstovinami a rýží rychle a jednoduše vykouzlíte řadu zdravých low carb pokrmů. Konjak je surovina s velmi nízkou energetickou hodnotou, přitom vás ale díky vysokému obsahu vlákniny zasytí na dlouhou dobu. Konjakové potraviny jsou chuťově k nerozeznání od klasických příloh a můžete je při vaření používat stejným způsobem.

Konjakové těstoviny USUI z naší nabídky neobsahují zbytečný cukr, tuk, lepek ani sůl a mají pouhých 5 kcal na 100 g. Díky tomu je oceníte nejen v rámci nízkosacharidového stravování, ale také pokud jste diabetici, celiaci, vegetariáni či vegani.

Vyberte si z naší pestré nabídky zdravých konjakových příloh.