Palačinky a omelety

Nejprodávanější

Proteinová palačinka s banánovou příchutí (7 porcí)
 
225 Kč
Proteinová palačinka s karamelovou příchutí (7 porcí)
 
225 Kč
omeleta houbova
 
280 Kč
3 položek celkem

Cena

225280
1225280

Značky

Složení

Položek k zobrazení: 3
Proteinová palačinka s banánovou příchutí (7 porcí)
225 Kč

Bez přidaného glutamátu, vysoký obsah bílkovin, snížený obsah sacharidů, spousta vitamínů a minerálních látek, rychlá příprava, skvělá chuť.

Kód: DM-PAL-BAN
Proteinová palačinka s karamelovou příchutí (7 porcí)
Novinka Tip
225 Kč

Bez přidaného glutamátu, vysoký obsah bílkovin, snížený obsah sacharidů, spoustu vitamínů a minerálních látek, rychlá příprava, skvělá chuť.

Kód: DM-PAL-KAR
omeleta houbova
Tip
280 Kč

Bez přidaného glutamátu, vysoký obsah bílkovin a vlákniny, snížený obsah sacharidů, spousta vitamínů a minerálních látek, rychlá příprava, skvělá chuť.

Kód: DM-OM-HOUB

Palačinky má většina z nás v kategorii jídel, které nejsou pro nízkosacharidový stravovací režim vhodná. Ty naše si ale můžete dát, kdykoli na ně dostanete chuť. Jsou plné proteinu, vitaminů, minerálních látek a vlákniny. Výborně chutnají a skvělé jsou třeba s našimi marmeládami, ořechovými krémy nebo ovocnými či jogurtovými pyré. Ať už si je dáte k snídani, svačině nebo jako hlavní jídlo, dokonale vás zasytí. To samé platí i o našich slaných omeletách. Chuťově jsou neodolatelné a naplnit je můžete vším, na co zrovna budete mít chuť a bude v zásadách low carb stravy.