Nízkosacharidová snídaně do skleničky s vůní exotiky

dailymix-recept-nizkosacharidova-snidane-kase-liskooriskova-s-cokoladou

Máme pro vás tip na snídani, která vám dodá spoustu energie na celé dopoledne a zároveň vám po ní nebude zbytečně těžko. Tuto dobrotu si můžete jednoduše připravit den předem a ráno si jen vzít skleničku s sebou do práce. Chuť čokolády a lískových ořechů je v ní doplněna svěžím tvarohem a pomyslnou tečku poté dodává chuť exotického manga a maracuji. Už se vám sbíhají sliny?

Co budete potřebovat:

Postup:

Tuto low carb snídani si můžete bez obav připravit den předem a nechat ji odležet v lednici. Skvěle však bude chutnat i čerstvě připravená.

Ve vámi vybrané sklenici (s víčkem) smíchejte proteinovou kaši s vodou. Přidejte chia semínka a směs důkladně promíchejte.

Následně přidejte polotučný tvaroh a lžičku džemu s příchutí manga a maracuji, který celé snídani dodá exotický nádech a přenese vás myšlenkami na dovolenou i za pochmurného počasí.

Na závěr můžete svou nízkosacharidovou snídani ve skleničce ozdobit pomocí několika rozdrcených lískových ořechů, které budou skvěle křupat.

Proč proteinová kaše DailyMix?

Proteinová kaše DailyMix je ideálním pomocníkem pro přípravu různorodých receptů na low carb snídaně. Její výhodou je snadná a rychlá příprava, díky čemuž po probuzení nestrávíte mnoho času v kuchyni. Směs je plná proteinů a dodá vám energii na celé dopoledne. Kromě toho obsahuje také spoustu vitamínů a minerálních látek a nenajdete v ní žádné přidané glutamáty. A zmínit musíme i její lahodnou chuť, v níž se snoubí lískové ořechy a kvalitní vysokoprocentní čokoláda.

Hledáte rychlou, zdravou a nízkosacharidovou snídani? Vyzkoušejte proteinové kaše z naší nabídky.