Nadýchané nízkosacharidové housky s černými olivami

dailymix-recept-nizkosacharidove-pecivo-s-olivami

Nadýchané, křupavé a uvnitř vláčné. Přesně takové je toto nízkosacharidové pečivo v podobě housek, které si zamilujete. Jejich povrch perfektně ozdobí konopná semínka a lahodnou chuť jim dodá několik černých oliv, které vás rázem přenesou do prosluněného Řecka či Španělska.

Co budete potřebovat:

Postup:

Nejprve předehřejte troubu na 150 °C. Olivy si nakrájejte na tenká kolečka.

Do mísy nasypte 30 gramů směsi na proteinové housky KetoMix. Následně přidejte 25 ml vody a nakrájené olivy a vše smíchejte. Výsledkem vaší práce by mělo být pevné těsto, ze kterého půjde snadno vytvarovat bochánek.

Hotový bochánek položte na plech vyložený pečicím papírem. Posypte jej konopnými semínky.

Housku pečte přibližně 15 minut. Pokud se budete chtít přesvědčit o tom, že už je upečená, zapíchněte do ní špejli. Pokud na špejli nebude ulpívat žádné těsto, housku můžete vyjmout z trouby.

Proč vsadit na hotovou směs na proteinové housky?

Tyto houstičky se řadí mezi povedené low carb recepty na pečivo, které si oblíbíte. Jedná se o pečivo s nízkým obsahem sacharidů, které bude perfektně sedět do vaší low carb diety. Housky KetoMix mají nízký obsah cukrů a jsou skvělým zdrojem vitamínů a minerálních látek. Kromě toho se také jedná o hodnotný zdroj vlákniny, který podpoří správnou funkci vašich střev. Jedno balení směsi vám vystačí na 10 housek a předností je velmi snadná a rychlá příprava.

Že pečivo a hubnutí nejdou dohromady? Nebojte se, jde to. Vyzkoušejte naše nízkosacharidové pečivo.