Špagety s kuřecím masem a špenátem

Špagety patří mezi nejoblíbenější druhy těstovin. Pokud vás od jejich pravidelné konzumace odrazuje vysoký podíl sacharidů, uvařte si lehké a rychlé jídlo z konjakových špaget bez sacharidů. Kombinace s kuřecím masem a špenátem je ideální pro odlehčený jídelníček a trocha smetany dodá jídlu skvělou chuť.

Časová náročnost: 15 minut

dailymix-spagety-s-kurecim-a-spenatem

Co budete potřebovat:

Postup:

Kuřecí prsa omyjte, nakrájejte na kousky a orestujte na kousku másla. Přidejte špenátové listy, prolisovaný nebo nakrájený stroužek česneku, smetanu a krátce povařte. Osolte a opepřete. Poté přimíchejte nízkokalorické konjakové špagety a chvíli prohřejte. Na závěr posypte strouhaným parmezánem.

Konjakové těstoviny a rýže jsou ideálním základem pro low carb vaření

S konjakovými těstovinami a rýží rychle a jednoduše vykouzlíte řadu zdravých low carb pokrmů. Konjak je surovina s velmi nízkou energetickou hodnotou, přitom vás ale díky vysokému obsahu vlákniny zasytí na dlouhou dobu. Konjakové potraviny jsou chuťově k nerozeznání od klasických příloh a můžete je při vaření používat stejným způsobem.

Konjakové těstoviny USUI z naší nabídky neobsahují zbytečný cukr, tuk, lepek ani sůl a mají pouhých 5 kcal na 100 g. Díky tomu je oceníte nejen v rámci nízkosacharidového stravování, ale také pokud jste diabetici, celiaci, vegetariáni či vegani.

Vyberte si z naší pestré nabídky zdravých konjakových příloh.