Fettuccine s pórkem a cherry rajčaty

Pórek můžete připravit na tisíce způsobů. Jeho využití v kuchyni téměř nezná hranic. Stejně jako jeho blahodárné účinky na střeva, pleť a celkové zdraví. Mezi ty rychlejší recepty patří jeho kombinace s další zeleninou a již hotovými konjakovými fettuccine bez sacharidů. Trocha parmezánu dodá tomuto super rychlému receptu tu pravou chuť.

Časová náročnost: 15 minut

dailymix-recept-fettuccine-s-porkem

Co budete potřebovat:

Postup:

Pórek nakrájejte na kolečka a restuje na olivovém oleji. Přidejte cherry rajčátka a lehce je opečte. Přidejte propláchnuté fettuccine a dochuťte solí a pepřem. Na závěr posypte parmezánem a můžete servírovat.

Konjakové těstoviny a rýže jsou ideálním základem pro low carb vaření

S konjakovými těstovinami a rýží rychle a jednoduše vykouzlíte řadu zdravých low carb pokrmů. Konjak je surovina s velmi nízkou energetickou hodnotou, přitom vás ale díky vysokému obsahu vlákniny zasytí na dlouhou dobu. Konjakové potraviny jsou chuťově k nerozeznání od klasických příloh a můžete je při vaření používat stejným způsobem.

Konjakové těstoviny USUI z naší nabídky neobsahují zbytečný cukr, tuk, lepek ani sůl a mají pouhých 5 kcal na 100 g. Díky tomu je oceníte nejen v rámci nízkosacharidového stravování, ale také pokud jste diabetici, celiaci, vegetariáni či vegani.

Vyberte si z naší pestré nabídky zdravých konjakových příloh.