Nastartujte den zdravě a chutně se sladkou nízkosacharidovou snídaní

O tom, jak důležitá snídaně je, ví asi každý. Kvalitní snídaně nastartuje váš organismus a dodá energii na celý den. Co když ale ráno nemáte moc času na její přípravu a nechce se vám „vyvářet“? A k tomu ještě nechcete do sebe „cpát“ spoustu cukrů, které klasická sladká snídaně v sobě má?

Přesto si můžete pochutnat, příprava zdravých snídaní nemusí být žádná věda. Máme pro vás pár tipů.

Začněte den lahodně a křupavě a vyzkoušejte DailyMix nízkosacharidovou proteinovou granolu s malinami. Pokud chcete dostat do své snídaně více bílkovin, stačí ji zalít mlékem, rostlinným nápojem nebo jogurtem. Vychutnat si ji můžete ale také jen tak, samotnou.

Máte raději něco, co tak moc nekřupe? Něco, co obsahuje plno vitamínů, minerálních látek a je bez přidaného glutamátu? Zkuste DailyMix kaše. Smícháním s horkou vodou za minutku připravíte výbornou a zdravou teplou snídani. Ochutnejte proteinovou kaši s malinami, lískooříškovou kaši s čokoládou nebo jablečnou kaši se skořicí.

A do třetice všeho dobrého – máte trochu více času? Zkuste DailyMix palačinky. Za 10 minut máte na stole nadýchanou a chuťově vyváženou low-carb palačinku. Stačí ji dozdobit čerstvými malinami nebo borůvkami a výborná snídaně je na stole.

Zkuste třeba naše palačinky s karamelovou nebo banánovou příchutí.

S našimi snídaněmi můžete žít low carb, zdravě a s chutí. Věřte, že právě dobrá snídaně vám udělá skvělý den. Tak dobrou chuť :-)