Pitný režim v letních dnech – zdravě, chutně a bez zbytečného cukru

Dlouhodobá letní vedra jsou novou realitou už i u nás, takže je třeba hodně pít – víte, že v dospělosti lidské tělo obsahuje až 70 % vody? A vodu je třeba neustále doplňovat, hlavně v tropických dnech.

Běžně byste měli vypít během dne alespoň dva litry vody. V horkých letních dnech to ale může být podstatně víc. Abyste nebyli dehydrováni, musíte tomu uzpůsobit svůj pitný režim. Při zvýšené fyzické námaze v horku totiž může člověk vypotit i více než dva litry vody za hodinu. To je řádově víc, než je běžná denní doporučovaná „spotřeba“ vody.

Dobře, ale voda mi moc nechutná a nechci do sebe cpát sladké limonády...

Uhasit žízeň s chutí lze i bez cukru. Nízkosacharidové DailyMix sirupy neobsahují žádný cukr, a přitom vás skvěle a chutně osvěží. Stačí rozředit malé množství sirupu ve vodě a máte připravený lahodný nápoj. Skvěle se tedy hodí do parných dnů, protože jich můžete vypít, kolik chcete, a přitom do sebe „necpete“ žádný cukr.

Vyzkoušejte naše nízkosacharidové sirupy s příchutí lesních plodů nebo pomeranče.

Máte raději mixované nápoje s ovocem? Máme pro vás DailyMix smoothie

54_smoothie-boruvka-malinaJsou to osvěžující a výživné nápoje, které skvěle nahradí vaši snídani nebo svačinu během dne. Stačí je smíchat s vodou a dochutit například čerstvými malinami nebo borůvkami. Vyberte si smoothie s ananasovo-kokosovou, jahodovo-banánovou nebo malinovo-borůvkovou příchutí.

S DailyMix nápoji – sirupy nebo smoothie skvěle uhasíte žízeň nejen v horkých letních dnech. Navíc dodržíte svůj pitný režim, nasytíte se a pochutnáte si. A to vše nízkosacharidově – ať už je to váš dlouhodobý životní styl, chcete s low carbem začít nebo prostě nechcete znovu nabrat kila po vaší právě dokončené dietě.

S našimi nápoji můžete žít low carb, zdravě a s chutí. Myslete na svůj pitný režim a dopřejte svému tělu tolik tekutin, kolik potřebuje!