DNES: Cenové trháky se slevou až 55 %
DailyMix
✨ Výběr redakce DailyMix
Prodietix

Bezlepkový balíček na 3 týdny (63 porcí)

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

3 956 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
prodietix.cz
3 956 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Bezlepkový balíček na 3 týdny (63 porcí)

Bezlepkový balíček na 3 týdny (63 porcí),Bezlepkový balíček na 3 týdny (63 porcí)

Produkt Bezlepkový balíček na 3 týdny (63 porcí) z kategorie fitness a výživa si můžete zakoupit v internetovém obchodě prodietix.cz za cenu 3 956 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
69 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
69 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
69 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
69 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
69 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
69 Kč
Do obchodu

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Bezlepkový balíček na 3 týdny (63 porcí) od značky PRODIETIX.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Bezlepkový balíček na 3 týdny (63 porcí) a také tipy, jak vybírat fitness a výživa. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Bezlepkový balíček na 3 týdny (63 porcí)?

Aktuálně můžete produkt Bezlepkový balíček na 3 týdny (63 porcí) koupit již od 3 956 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Bezlepkový balíček na 3 týdny (63 porcí)?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu prodietix.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Bezlepkový balíček na 3 týdny (63 porcí) skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.